Grupa II

URODZINKI GOSI

URODZINKI KAMILKI

URODZINKI  EMILKI

URODZINKI FILIPKA

GRUPOWE ZABAWY

URODZINY NIKODEMA

Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
-masz już jeden roczek więcej!

URODZINY MARYSI

Dla słodkiej Księżniczki w dniu urodzin,
Niech ziarnko grochu Ci nie szkodzi.
Niech wszystko jak w bajce się układa.
A z kranu niech płynie czekolada.
Niech dobro zawsze ze złem wygrywa,
A wżyciu niech zawsze jak w bajkach bywa.

 

  ZDROWO JEMY I ZDROWO ROŚNIEMY – WSPÓLNE MALOWANIE

 

 

     Grupa II jest grupą  „Średniaczków”. Nasza bawialnia znajduje się na 1 pietrze. Dzieciaczkami opiekują się: ciocia Iza i ciocia Michalinka. Grupa liczy 16 dzieci. Przedział wiekowy dzieci wynosi od 14 m-cy do 24 m-cy. Dzieci mają dzień zorganizowany wg ramowego rozkładu  dnia w żłobku. Każde dziecko otrzymuje indywidualne oraz życzliwe podejście i troskę. Podczas zajęć prowadzonych przez ciocie w naturalny sposób stymulowany jest rozwój każdego Maluszka.

             Dzieci każdego dnia są uśmiechnięte, najedzone oraz wyspane. Pobyt u nas pozwala dzieciom bezpiecznie odkrywać i poznawać świat, zdobywać doświadczenia społeczne, nawiązywać pierwsze relacje z rówieśnikami. Uczymy się zasad obowiązujących w grupie i w żłobku. Program zajęć uwzględnia rozwój osobowości małego człowieka pod względem intelektualnym, fizycznym i społecznym. Dzieci są otwarte oraz bardzo ciekawe świata. Z przyjemnością biorą udział w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią śpiewać piosenki, tańczyć i ćwiczyć.

Wszystkie działania, w które angażujemy dzieci opierają się na poszanowaniu ich wolności i godności. Naszym celem jest wychowanie dzieci na śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu malców, mających dobry kontakt z otoczeniem.

           W pracy z dzieckiem stawiamy przede wszystkim na przyjazną i miłą dziecku atmosferę, dbając o to aby dziecko czuło się u nas jak w domu, otoczone miłością, ciepłem i bezpieczeństwem.

NASI   MILUSIŃSCY

           


Top